Jurytafel

hier een link naar : uitleg-dwf-digitaal-wedstrijd-formulier
en een link naar het YouTube filmpje van SportLink/KNZB

Dag / Datum

 

Tijd

Team

Tegenstander

Jury-1

Jury-2

Jury-3


Zaterdag 30 september

  16:00 BM 1 WIDEX GZC DONK Nicole van Zanten Wendy Nobel Nancy Heemskerk
  16:45 DG 1 LZ 1886 Nicole van Zanten Wendy Nobel  
  17:30 CJ 1 SVH Liza Neleman Christa Versteeg Loes van Klaveren
  18:15 Dames 2 De Vliet (SG) Andy Koolmees Christine Groeneveld Deborah Verkade
  19:00 Dames 3 SVH Andy Koolmees Ron Groeneveld Joeri Roos
  19:45 Heren 6 Wiekslag Paul van Klaveren Ron Groeneveld Joeri Roos
  20:30 Heren 3 ZVS Kees Huijsmans Brian Buitelaar John Groeneveld

Zaterdag 7 oktober

  16:00 Heren 4 Wiekslag André Kleijwegt Jop Verhoogh Jeroen Hartlieb
  16:45 Heren 5 ZVVS Jan Borst Edwin Schneider Stefan Roeloffs
  17:30 Heren 2 MNC Dordrecht Jan Borst Edwin Schneider Stefan Roeloffs
  18:15 Dames 1 Sassenheim Pieter Beeldman Jeroen Dekkers Stefan Hogervorst
  19:05 Heren 1 Sassenheim Rowan Bodewes Remi Verhoogh Liza Neleman

Zondag 8 oktober

  16:15 EG 1 d’ELFT Leon Quak Maaike de Jong  
  16:55 DG 2 De Kempvis Saskia Willemse Martijn Mooij  
  17:40 BJ 1 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Saskia Willemse Martijn Mooij Birgitte van Leeuwen

Zaterdag 28 oktober

  16:00 EG 2 Z&PC Rotterdam Leon Quak Margaret Slagt  
  16:40 DG 1 ZVVS Leon Quak Barbara van de Bas  
  17:25 CJ 1 BZ&PC Janneke Goedegebuure Barbara van de Bas Linda Quak
  18:10 Dames 3 Rotterdam/Ragnar Susan van der Plas Trudy Vastenhoudt Trudy Mulder
  18:55 Dames 2 Waterpolo Den Haag (SG) Brian Buitelaar Gwyneth van Elburg Trudy Mulder
  19:40 BM 1 De Kempvis Joost den Adel Stefan Milovanovic Joost Moons
  20:25 Heren 6 ZVVS Joost den Adel Stefan Milovanovic Joost Moons
  21:10 Heren 3 ZVVS John Groeneveld Kees Huijsmans Loes van Klaveren

Zaterdag 4 november

  19:15 Dames 1 Katwijk Jan Borst Edwin Schneider Stefan Roeloffs
  20:05 Heren 5 De Lansingh Maike Meeuwisse Paula Rompes Chantal van Harskamp
  20:50 Heren 4 WIDEX GZC DONK Maike Meeuwisse Paula Rompes Chantal van Harskamp

Zondag 5 november

  14:15 EG 2 SVH Maaike de Jong Leon Quak  
  14:55 EG 1 BZ&PC Maaike de Jong Leon Quak  
  15:35 DG 2 ZPB Jeroen Dekkers Stefan Hogervorst  
  16:20 BJ 1 ZPB H&L Productions Jeroen Dekkers Stefan Hogervorst Saskia Willemse
  17:05 Heren 2 De Kempvis Marieke Albers Nel Albers Caroline Tol
  17:50 Heren 1 OZV Marieke Albers Nel Albers Caroline Tol

Zaterdag 11 november

  16:00 Dames 3 Wave Leon Quak Margaret Slagt Remco den Arend
  16:45 DG 1 MNC Dordrecht Susan van der Plas Margaret Slagt  
  17:30 Heren 6 ZPB H&L Productions Susan van der Plas Linda Quak Hanneke Klarenberg
  18:15 Dames 2 MNC Dordrecht Brigitte de Roon Linda Quak Gwyneth van Elburg
  19:00 BM 1 MNC Dordrecht Brigitte de Roon Trudy Vastenhoudt Gwyneth van Elburg

Zaterdag 18 november

  16:00 EG 1 BZC Maaike de Jong Sandra van der Linde  
  16:40 CJ 1 d’ELFT Maaike de Jong Jan Borst Martijn Mooij
  17:25 BJ 1 BZC/de Lansingh Claudia Meeldijk Jan Borst Martijn Mooij
  18:10 BM 1 SVH Claudia Meeldijk Jop Verhoogh André Kleijwegt
  18:55 Dames 3 Poseidon’56 Stefan Hogervorst Jop Verhoogh André Kleijwegt
  19:40 Heren 2 BZC Jos van Tiel Jilco Alders Bas Dekker
  20:25 Heren 6 ZZ&PC De Devel Jos van Tiel Jilco Alders Bas Dekker
  21:10 Heren 4 BZC John Groeneveld Kees Huijsmans Brian Buitelaar

Zondag 19 november

  16:15 EG 2 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Karin van Leeuwen Christa Versteeg  
  16:55 DG 1 De Zijl Zwemsport Karin van Leeuwen Christa Versteeg  
  17:40 Dames 2 ZVL-Tetteroo (SG) Pieter Beeldman Nicole van Zanten Linda Quak

Zaterdag 25 november

  16:00 DG 2 SVH Edwin Schneider Stefan Roeloffs  
  16:45 Heren 5 WZC (SG) Joost Moons Ron Groeneveld Joeri Roos
  17:30 Heren 3 Westland Marieke Albers Nel Albers Caroline Tol
  18:15 Dames 1 Aquadraat (SG) Marieke Albers Nel Albers Caroline Tol
  19:05 Heren 1 WZK Rowan Bodewes Remi Verhoogh Liza Neleman

Zaterdag 9 december

  16:00 EG 2 ZVVS Margaret Slagt Wendy Nobel  
  16:40 DG 1 de Kempvis Leon Quak Wendy Nobel  
  17:25 CJ 1 Waterpolo Residentie Sandra van der Linde Eveline Engelberts Birgitte van Leeuwen
  18:10 BM 1 ZVVS Inge Zwenger Vera Gouw Birgitte van Leeuwen
  18:55 Dames 2 WIDEX GZC DONK Inge Zwenger Vera Gouw Deborah Verkade
  19:40 Dames 3 Wiekslag Maikel van Zuijlen Paul van Klaveren Joost den Adel
  20:25 Heren 6 De Kempvis Maikel van Zuijlen Paul van Klaveren Joost den Adel
  21:10 Heren 3 MNC Dordrecht Kees Huijsmans John Groeneveld Brian Buitelaar

Zaterdag 16 december

  16:00 EG 1 De Linge/PCG (SG) Jeroen Dekkers Jeroen Hartlieb  
  16:40 Dames 1 ZVVS Jeroen Dekkers Jeroen Hartlieb Jop Verhoogh
  17:30 Heren 2 Waterpolo Den Haag (SG) Ludmilla Wolters Nel Albers Caroline Tol
  18:15 Heren 1 Z&PC De Gouwe Ludmilla Wolters Nel Albers Caroline Tol

Zondag 17 december

  16:15 BJ 1 MNC Dordrecht Jos van Tiel Bas Dekker Wouter Bleeker
  17:00 Heren 5 Z&PC Rotterdam Jos van Tiel Bas Dekker Wouter Bleeker
  17:45 Heren 4 ZVVS Jan Borst Edwin Schneider Stefan Roeloffs

One Thought on “Jurytafel

  1. Pingback: Rooster jurytafel online | WSG NieMo – Van Vliet