Jurytafel

hier een link naar : uitleg-dwf-digitaal-wedstrijd-formulier
en een link naar het YouTube filmpje van SportLink/KNZB

Dag / Datum

 

Tijd

Team

Tegenstander

Jury-1

Jury-2

Jury-3

Zaterdag 18 november

  16:00 EG 1 BZC Maaike de Jong Sandra van der Linde  
  16:40 CJ 1 d’ELFT Maaike de Jong Jan Borst Martijn Mooij
  17:25 BJ 1 BZC/de Lansingh Claudia Meeldijk Jan Borst Martijn Mooij
  18:10 BM 1 SVH Claudia Meeldijk Jop Verhoogh André Kleijwegt
  18:55 Dames 3 Poseidon’56 Stefan Hogervorst Jop Verhoogh André Kleijwegt
  19:40 Heren 2 BZC Jos van Tiel Jilco Alders Bas Dekker
  20:25 Heren 6 ZZ&PC De Devel Jos van Tiel Jilco Alders Bas Dekker
  21:10 Heren 4 BZC John Groeneveld Kees Huijsmans Brian Buitelaar

Zondag 19 november

  16:15 EG 2 SCOM/De Zeehond’73 (SG) Karin van Leeuwen Christa Versteeg  
  16:55 DG 1 De Zijl Zwemsport Karin van Leeuwen Christa Versteeg  
  17:40 Dames 2 ZVL-Tetteroo (SG) Pieter Beeldman Nicole van Zanten Linda Quak

Zaterdag 25 november

  16:00 DG 2 SVH Edwin Schneider Stefan Roeloffs  
  16:45 Heren 5 WZC (SG) Joost Moons Ron Groeneveld Joeri Roos
  17:30 Heren 3 Westland Marieke Albers Nel Albers Caroline Tol
  18:15 Dames 1 Aquadraat (SG) Marieke Albers Nel Albers Caroline Tol
  19:05 Heren 1 WZK Rowan Bodewes Remi Verhoogh Liza Neleman

Zaterdag 9 december

  12:45 EG 2 ZVVS Brian Buitelaar Leon Quak  
  13:25 DG 1 de Kempvis Brian Buitelaar Celeste Nobel  
  14:10 CJ 1 Waterpolo Residentie Sandra van der Linde Celeste Nobel Margareth Slagt
  14:55 BM 1 ZVVS Eveline Engelberts Vera Gouw Birgitte van Leeuwen
  15:40 Dames 2 WIDEX GZC DONK Eveline Engelberts Vera Gouw Birgitte van Leeuwen

Zondag 10 december

  16:45 Dames 3 Wiekslag Maikel van Zuijlen Paul van Klaveren Joost den Adel
  17:30 Heren 6 De Kempvis Maikel van Zuijlen Paul van Klaveren Inge Zwenger
             

Zaterdag 16 december

  16:00 EG 1 De Linge/PCG (SG) Jeroen Dekkers Jeroen Hartlieb  
  16:40 Dames 1 ZVVS Jeroen Dekkers Jeroen Hartlieb Jop Verhoogh
  17:30 Heren 2 Waterpolo Den Haag (SG) Ludmilla Wolters Nel Albers Caroline Tol
  18:15 Heren 1 Z&PC De Gouwe Ludmilla Wolters Nel Albers Caroline Tol

Zondag 17 december

  16:15 BJ 1 MNC Dordrecht Jos van Tiel Bas Dekker Wouter Bleeker
  17:00 Heren 5 Z&PC Rotterdam Jos van Tiel Bas Dekker Wouter Bleeker
  17:45 Heren 4 ZVVS Jan Borst Edwin Schneider Stefan Roeloffs

One Thought on “Jurytafel

  1. Pingback: Rooster jurytafel online | WSG NieMo – Van Vliet